Strona główna / Imprezy targoweTargi satelitarne / ZOW 2018

 

 

 

Zapraszamy do wystawienia się na targach ZOW, które odbędą się w dniach 06 - 08 lutego 2018 na terenach targowych w Bad Salzuflen.

 

W przypadku podjęcia decyzji o udziale w targach dokumenty zgłoszeniowe (formularze 1.10+1.30) należy wysłać e-mailem bezpośrednio do centrali targów na podany na formularzach adres, zaś kopię do biura targów w Warszawie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt.

 

Będzie nam miło powitać Państwa na targach w Bad Salzuflen!

 

ZOW, Bad Salzuflen

Wielkie pomysły na małej przestrzeni

 

W celu zapewnienia klientom możliwości uczestnictwa co roku w imprezie branżowej oraz ujednolicenia dostępności jeszcze bardziej wydajnej platformy biznesowej korporacja targowa Koelnmesse przejęła imprezę ZOW umieszczając ją w swoim portfolio targowym, tym samym oferując dwie branżowe platformy biznesowe skierowanymi do Poddostawców dla Przemysłu Meblowego oraz Elementów Wykończenia Wnętrz. Znani i wyspecjalizowani wystawcy w skoncentrowany i atrakcyjny sposób zaprezentują trendy oraz innowacje dla zakresu mebli i wnętrz. W atmosferze warsztatu ZOW, wystawcy oraz odwiedzający z regionu oraz krajów sąsiadujących będą mogli w pełni skupić się na rozmowach, wymianie doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju przemysłu. Niezmiennie jednak wiodącymi dla sektora poddostawców branży meblowej pozostają międzynarodowe targi INTERZUM, zaś ZOW jako regionalne forum i platforma uzupełniająca dla branży będzie organizowana nadal na terenach centrum targowego w Bad Salzuflen stając się jednocześnie doskonałym uzupełnieniem oferowanych możliwości wystawienniczych przez Koelnmesse. ZOW będą odbywać się w cyklu dwuletnim, na przemian z targami INTERZUM.

 

 

 

Informacje targowe

Broszura

Dokumenty zgłoszeniowe D

Dokumenty zgłoszeniowe E

Strona targów